Mobile Softphone

Využívejte mobil jako pobočku telefonní ústředny, včetně video-komunikace

Nová aplikace Panasonic Mobile Softphone Vám umožní audio i vizuální komunikaci přes Vaše osobní mobilní zařízení, které současně propojí s firemním komunikačním sytémem tak,  že se bude chovat jako pobočka telefonní ústředny. Ať už budete pracovat v kanceláři nebo mimo ni, budete moci přijímat pracovní hovory na Váš osobní mobil bez nutnosti využívat Vaše soukromé telefonní číslo. Pro své zákazníky a partnery budete vždy k dispozici na firemním telefonním čísle.

Hlavní výhody aplikace Mobile Softphone:

  • Možnost audio i video komunikace
  • Nevyžaduje žádný dodatečný server
  • Soukromé chytré telefony zaměstnanců mohou být registrovány jako telefonní pobočky Vaší společnosti
  • Vhodné pro každý typ organizace s mobilními pracovníky
  • Snadná instalace a kompatibilita s mnoha běžně používanými zařízeními

Kombinujte audio a video komunikaci

Aplikace je kompatibilní se systémy Panasonic KX-NS700NS1000 (od jara 2018 také se sérií NSX). Mobile Softphone podporuje audio i video konverzace a využívá již zabudovaných telefonických funkcí systémů, takže nevyžaduje žádný přídavný server.

Video komunikace je možná navzájem mezi uživateli aplikace Mobile Softphone, ať už v kanceláři či venku, dále také se stolními SIP terminály Panasonic HDV430 nebo IP dveřními kamerami série Panasonic NTV pro zajištění bezpečnosti  kontroly vstupu do firemních prostor.

Svoboda připojení

S aplikací Panasonic Mobile Softphone se Váš mobil stane pobočkou telefonní ústředny, takže budete mít stále k dispozici funkce jako přidržení nebo přepojování hovorů, ať už budete pracovat odkudkoliv.

Softphone podporuje „Push“ notifikace, takže pokud budete připojeni na internet, budete upozorněni na každý příchozí hovor, i když aplikace bude právě zavřená. Žádný důležitý hovor již nezmeškáte.

Aplikace navíc automaticky detekuje, jestli se právě nacházíte v kanceláři nebo mimo ni a flexibilně Váš mobil udržuje propojený, ať už pracujete odkudkoliv.

Víme, jak důležitá je pro Vás bezpečnost, takže vedle bezpečnostních funkcí vestavěných do systémů NSNSX navíc Mobile Softphone podporuje SIP-TLS (Transport Layer Security) pro šifrované a bezpečné připojení. Firemní mobilní komunikaci můžete využívat s minimálními riziky.

  • Dostupnost funkcí jako přepojování hovorů, přidržení apod.
  • Šifrované a bezpečné připojení

PDF: