Nemusíte se přizpůsobovat softwaru vyvinutému v USA, Japonsku nebo Francii. Naše dceřiná společnost ANTS vyvíjí software pro telekomunikace a dokumenty s detailní znalostí specifik našeho trhu a potřeb zákazníků. Budete-li potřebovat úpravu na míru, zařídíme to u vývojářů sedících ve vedlejších kancelářích. Pečujeme společně o Vaši spokojenost.

Více jak dvacetileté působení v oboru komunikační a kancelářské techniky nám umožnilo vybudovat si silnou a stabilní pozici, ze které mohou těžit především naši zákazníci. Ročně instalujeme desítky komunikačních systémů a v servisní správě jich máme stovky. Na trhu se systémy Panasonic máme 23% podíl.

Pravidelně zjišťujeme Vaši spokojenost s realizovanými řešeními. Máme radost, že se nám daří úspěšně naplňovat očekávání našich zákazníků. Dodržujeme 10 zásad pro spokojenost. Vážíme si dlouhodobé spolupráce, kterou s klienty často navazujeme. Přesvědčte se a vyžádejte si od nás reference.

Uvědomujeme si, že i jediný ztracený hovor či dokument může pro Vaši společnost znamenat velkou ztrátu. Náš kvalifikovaný tým techniků, skladem dostupné náhradní komponenty či celé systémy, dálkový dohled a správa i garance reakčního času Vám nabízí jistotu kvalitního servisního zázemí.

Díky řešením od společnosti STAND, vstřícným k Vašim specifickým požadavkům a naplňujícím potřeby moderních organizací, kvalitnímu zaškolení Vašeho personálu a spolehlivému poprodejnímu servisu budete moci šetřit energii především na své vlastní podnikání.