Reagujte na hovory odkudkoliv z Vašeho pracoviště.  Integrujte mobilní a chytré telefony s komunikační sítí Vašeho pracoviště. Přijímejte volání na vnitřní linku do Vaší kanceláře na mobilních telefonech. Využijte hlasové schránky a nahrajte vzkazy pro volající. Poskytněte Vašim zákazníkům lepší servis a zvyšte jejich spokojenost.

BEZDRÁTOVÁ KOMUNIKACE NA PRACOVIŠTI VE VAŠÍ IP SÍTI

Dnešní podnikatelské prostředí vyžaduje flexibilní způsoby práce a vynikající služby zákazníkům. Organizace se snaží rozšířit dosah
svých hlasových a datových sítí a integrovat bezdrátovou komunikaci, aniž by to bylo na úkor kvality komunikace – kvality hlasu,
dostupnosti a zabezpečení. NEC Business Mobility IP DECT toto všechno, a ještě mnohem více, splňuje.

  • Vícezónové bezdrátové připojení znamená, že můžete reagovat na hovory odkudkoliv z Vašeho pracoviště. Tím se sníží doba čekání a zákazník hovoří s tou správnou osobou v tom správném okamžiku. Během hovoru můžete též snadno přepínat mezi pevným a mobilním telefonem. A nakonec Vám paging DECT umožňuje sdílení hovorů mezi několika účastníky.
  • Není nutné, abyste měli více telefonních čísel na osoby, které také používají mobilní telefon. Využijte funkci pro integraci mobilních a chytrých telefonů s komunikační sítí Vaší kanceláře. Mobilní koncová zařízení (včetně chytrých nebo softwarových telefonů) tak lze používat, jako by se jednalo o místní linky a lze na ně přijímat hovory, volat z nich nebo používat systémové krátké volby.
  • Lze vytvořit tzv. skupinu distribuce příchozích hovorů Incoming Call Distribution (ICD) a přiřadit do ní až čtyři mobilní telefony, jež budou přijímat volání směrovaná do skupiny. Volání na vnitřní linku v kanceláři tak lze současně přijímat na mobilních telefonech, díky čemuž mohou členové skupiny reagovat na volání v případě, kdy je hlavní kontaktní osoba nedostupná.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů