Proč využívat telekonferenci?

Vysoká kvalita přenosu hlasu

Za pomoci různých technologií zpracování hlasu u řady SIP telefonů a konferenčního IP telefonu lze využít IP sítě k pořádání nenákladných hlasových konferencí s vysokou kvalitou přenosu. Současné telefony nabízejí plně duplexní techniku k odstranění akustické zpětné vazby, možnost záznamu konference na SD kartu, aplikaci pro správu konference a jednoduchý systém video konference se síťovou kamerou.

Konference v libovolné lokalitě

Pokud například v zasedací místnosti nemáte zavedené telefonní linky ani lokální síť, můžete i tak uspořádat telefonickou konferenci pomocí IP konferenčního telefonu, který spojíte s přenosnou stanicí DECT v dosahu IP základnové stanice.

Funkce skupinových a konferenčních hovorů

Pro předávání pokynů zaměstnancům v areálu firmy můžete využít funkce DECT pagingu v rámci vícebuňkového DECT systému. Umožní Vám odesílat instrukce i pořádat konference s větším počtem spolupracovníků najednou. Můžete si tak zvolit nejvhodnější způsob komunikace pro efektivní řízení práce.

Konferenční skupinové hovory zvenčí

Se zaměstnanci mimo firmu můžete vést konferenční hovory tak, že zvolíte telefonní číslo kontaktní skupiny registrované předem. Tím se vyhnete placeným konferenčním službám poskytovaným telefonním operátorem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů