Vylepšený bezdrátový IP systém

Bezdrátové zařízení Panasonic KX-TGP700 je snadno nainstalovatelné flexibilní telekomunikační řešení vhodné pro malé a střední firmy.

Panasonic KX-TGP700 je inovativní zařízení pro organizace, které chtějí bezdrátové telekomunikační řešení pro zaměstnance v kanceláři i v terénu.

Dosud bylo zvykem, že řešení DECT s jednou základnovou stanicí se hodí pouze pro menší pracoviště. Větší podniky vyžadovaly řešení s více základnovými stanicemi, která sice nabízela širší oblast pokrytí, ale instalace a údržba byla mnohem nákladnější a složitější. Zařízení Panasonic TGP700 nové generace tyto konvence rozbíjí. Ve srovnání s populárním zařízením Panasonic TGP600 zvládne obsluhu dvojnásobného počtu telefonů a souběžných volání.

Náročné na tradiční kabelový segment s vylepšenými funkcemi a bezdrátovými schopnostmi? TGP700 vás zbaví starostí. Jediné internetové připojení k základně stačí k pokrytí míst bezdrátovým sluchátkem nebo bezdrátovým stolním telefonem. Není nutná žádná kabeláž! Když je potřeba zvětšit oblast pokrytí, opakovač zvýší dosah signálu, aniž by došlo k omezení sluchátek. V řadě TGP700 je k dispozici široká škála sluchátek. Od dvou stolních telefonů po 5 bezdrátových sluchátek.

Dokumenty ke stažení (PDF):

YouTube: