IP DECT NEC UNIVERGE

SKUTEČNÁ MOBILITA NAPŘÍČ VAŠÍ ORGANIZACÍ

BEZDRÁTOVÁ KOMUNIKACE NA PRACOVIŠTI VE VAŠÍ IP SÍTI

Dnešní podnikatelské prostředí vyžaduje flexibilní způsoby práce a vynikající služby zákazníkům. Organizace se snaží rozšířit dosah své konvergované hlasové a datové sítě a integrovat bezdrátovou komunikaci, aniž by to bylo na úkor kvality komunikace – kvality hlasu, dostupnosti a zabezpečení. NEC Business Mobility IP DECT toto všechno, a ještě mnohem více, splňuje.

KOMBINACE VÝHOD – IP A DECT TECHNOLOGIE

IP DECT společnosti NEC poskytuje bezdrátové telefonování na pracovišti, které jedinečným způsobem kombinuje výhody technologie IP s vynikající kvalitou a vybavením zavedené technologie DECT. Konfigurace se obvykle skládá ze základnových stanic (AP) a sluchátek DECT. Základnové stanice se připojují k síti IP a vytvářejí systém DECT, který poskytuje IP komunikaci peer-to-peer.

PŘIDEJTE SOFISTIKOVANOU BEZDRÁTOVOU KOMUNIKACI DECT DO VAŠÍ SÍTĚ

S IP DECT poskytuje jediná konvergovaná síť pevnou i bezdrátovou telefonii.

Bezdrátová komunikace ve společnosti s více pracovišti nebo v prostředí velkého kampusu je otázkou instalace základnových stanic na vzdálených lokalitách, aniž by bylo nutné instalovat další přídavná zařízení. Tyto vzdálené lokality se stanou nedílnou součástí centrální sítě komunikační infrastruktury.

SOFISTIKOVANÁ KOMUNIKACE V RÁMCI DECT

OSVĚDČENÁ SPOLEHLIVOST NA VŠECH ÚROVNÍCH

DECT je již nějakou dobu na trhu a stále je nejlepším možným řešením mobility prakticky pro všechny podniky. Za prvé, nabízí maximální spolehlivost – z hlediska škálovatelnosti, zabezpečení a pokrytí. Jeho bezpečné vyhrazené frekvenční pásmo zajišťuje, že je zcela bez rušení, zatímco šifrování a zabezpečení jsou standardem. A jakmile je jednou nainstalováno, nikdy neselže.

Více informací:

Brožura IP DECT NEC UNIVERGE