Integrujte vlastní chytrá zařízení Vašich zaměstnanců do firemního komunikačního systému, umožněte jim komunikovat kdykoliv a odkudkoliv a ušetřete tím, že snížíte počet vlastních mobilních zařízení. Zaměstnanci i klienti se dnes nacházejí na nejrůznějších místech. Využijte moderní technologie a vytvořte si kancelář třeba na kuchyňské lince nebo sedadle v letadle. Sdílejte informace kdekoliv, kdykoliv a přes libovolné zařízení.

Potřebujete ke klientovi dostat rychle technickou podporu? Díky geoprezenci sledujte umístění obchodníků či techniků přímo z Vašeho chytrého telefonu.

Proč využívat mobilní chytrá zařízení?

Sjednoťte síly Vašeho kolektivu

Spolupracujte, komunikujte a buďte úspěšní. Přeneste si možnosti stolních telefonů do Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Zjistěte dostupnost kolegů, napište jim zprávu a zůstaňte stále ve spojení. Přidejte do Vaší firemní komunikace video a během několika kliknutí začněte spolupracovat na úplně jiné úrovni.

Upřednostňujte důležité zprávy

Mějte všechny hlasové a textové zprávy v chytrém telefonu. S vizuální hlasovou poštou upřednostňujte důležité zprávy a reagujte na ně.

Mějte firemní adresář vždy při ruce

Vezměte si s sebou firemní adresář pro okamžitý přístup ke kontaktům. Volejte, posílejte e-maily a zprávy pro více smysluplné komunikace.

Vezměte si firemní telefonní číslo vždy s sebou

Směrujte si hovory přicházející do Vaší kanceláře na Váš mobilní telefon a nezmeškejte hovor. Nebo se například při návštěvě na některé z poboček Vaší společnosti přihlaste k jakémukoliv IP telefonu a mějte k dispozici všechna Vaše uživatelská nastavení.

Vytvořte a spravujte konferenční hovory přímo z chytrého mobilu

Mějte plnou kontrolu nad hovory. Ťukněte pro přidání, ztišení nebo vyjmutí volajících z konference stejně snadno, jako když jste v kanceláři.

Použijte prezenci k nalezení a oslovení pravých lidí

Ťukněte na chytrý telefon a dejte všem vědět, že jste dostupní nebo že jste na schůzce. Nechte se automaticky informovat o dostupnosti kolegů pro rychlejší spolupráci.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat