Integrujte osobní chytrá zařízení Vašich zaměstnanců do firemního komunikačního systému, umožněte jim komunikovat kdykoliv a odkudkoliv a ušetřete tím, že snížíte počet podnikových mobilních zařízení. Zaměstnanci i klienti se dnes nacházejí na nejrůznějších místech. Využijte moderní technologie a vytvořte si kancelář třeba na kuchyňské lince nebo sedadle v letadle. Sdílejte informace kdekoliv, kdykoliv a přes libovolné zařízení.

Potřebujete ke klientovi dostat rychle technickou podporu? Díky geoprezenci sledujte umístění obchodníků či techniků přímo z Vašeho chytrého telefonu.

Proč využívat mobilní chytrá zařízení?

Sjednoťte síly Vašeho kolektivu

Spolupracujte, komunikujte a buďte úspěšní. Přeneste si možnosti stolních telefonů do Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Zjistěte dostupnost kolegů, napište jim zprávu a zůstaňte stále ve spojení. Přidejte do Vaší firemní komunikace video a během několika kliknutí začněte spolupracovat na úplně jiné úrovni.

Upřednostňujte důležité zprávy

Mějte všechny hlasové a textové zprávy v chytrém telefonu. S vizuální hlasovou poštou upřednostňujte důležité zprávy a reagujte na ně.

Mějte firemní adresář vždy při ruce

Vezměte si s sebou firemní adresář pro okamžitý přístup ke kontaktům. Volejte, posílejte e-maily a zprávy pro více smysluplné komunikace.

Vezměte si firemní telefonní číslo vždy s sebou

Směrujte si hovory přicházející do Vaší kanceláře na Váš mobilní telefon a nezmeškejte hovor. Nebo se například při návštěvě na některé z poboček Vaší společnosti přihlaste k jakémukoliv IP telefonu a mějte k dispozici všechna Vaše uživatelská nastavení.

Vytvořte a spravujte konferenční hovory přímo z chytrého mobilu

Mějte plnou kontrolu nad hovory. Ťukněte pro přidání, ztišení nebo vyjmutí volajících z konference stejně snadno, jako když jste v kanceláři.

Použijte prezenci k nalezení a oslovení pravých lidí

Ťukněte na chytrý telefon a dejte všem vědět, že jste dostupní nebo že jste na schůzce. Nechte se automaticky informovat o dostupnosti kolegů pro rychlejší spolupráci.

Doporučujeme

Nechcete již zmeškat žádný důležitý hovor? Ocenili byste, kdyby se Váš mobilní telefon stal plnohodnotnou součástí podnikového komunikačního systému? Kdyby se Vám klienti či partneři mohli dovolat na podnikové telefonní číslo, které využíváte pro Váš stolní telefon, ať už se právě nacházíte kdekoli v terénu? Aplikace Panasonic Mobile Softphone pro audio i video hovory Vám to snadno umožní.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů