Naše společnost svým zákazníkům navrhuje a dodává pokročilá řešení v oblasti telekomunikací, tisku a správy dokumentů pro firemní klientelu. Zaměřujeme se na užitnou hodnotu a vytváření řešení s jasným přínosem pro zákazníka.

Díky tomu se nám daří růst a nyní hledáme dalšího člena týmu. Někoho, kdo má rád obchod, tedy především komunikaci se zákazníky. Ať už emailem, telefonem, ale především při osobních schůzkách.

Prodej je u nás řízený proces. Víme, co vede k úspěchu, máme jasnou strategii a  konkurenční výhody. Víme jak postupovat, aby aktivity našich obchodníků vedly k cíli. Aby byl náš nový kolega úspěšný, bude tedy muset být schopen řídit se osvědčenými postupy a dodržovat stanovená pravidla. Na druhé straně ale také kreativně přemýšlet nad samotným řešením pro zákazníka a ve spolupráci s technickým týmem ho navrhnout tak, aby nejen splňovalo potřebné parametry, ale také pro zákazníka znamenalo jasný provozní či ekonomický přínos.

Pro takovou práci je určitě potřeba značná dávka nadšení a radosti z toho, že práce má smysl. Že řešení, která realizujeme, jejich uživatelům zjednodušují a usnadňují jejich práci. A schopnost přenést toto nadšení na zákazníky, umět jim srozumitelně vysvětlit přínosy, které díky nim získají.

Víme, jaké postupy vedou v našem oboru k úspěšnému prodeji, to je ale jenom jedna strana mince. Tou druhou je osobnost obchodníka - úroveň jeho komunikace, schopnost zaujmout, zkušenosti, přesvědčivost, pracovitost, touha po úspěchu a nasazení.

Úspěšný obchodník u nás může počítat nejenom se slušným výdělkem, ale také s maximální podporou, férovým přístupem a dlouhodobou perspektivou. Na druhé straně od něj očekáváme plné nasazení a odpovědnost za výsledky. Hledáme někoho, kdo chce dosáhnout úspěchu, ale je připraven ze sebe vydat to nejlepší.

Pokud si myslíte, že tohle je práce, kterou chcete dělat, napište nám o sobě. Určitě se vám ozveme.

Naši vývojáři vytváří software, který lidem ve firmách zjednodušuje a zpříjemňuje jejich práci. A daří se jim to - abychom mohli realizovat všechna plánovaná vylepšení a také individuální požadavky zákazníků, potřebujeme tým vývojářů rozšířit.

Hledáme proto nového kolegu, který by mezi nás zapadl. Který dokáže psát výkonný, přehledný a elegantní kód v C#, samostatně navrhnout řešení konkrétního problému, ale nezapomínat přitom na toho, kdo bude vytvořenou aplikaci používat. U nás totiž vývojáři opravdu zásadě ovlivňují podobu produktů, které tvoří.

Pro ukládání dat používáme SQL, takže bez hlubší znalosti tohoto jazyka se také neobejde. A bude samozřejmě potřebovat znát i další technologie, které používáme, ale ledacos se může naučit až u nás. Ten, kterého hledáme, se toho určitě bude chtít naučit spoustu.

Občas vývoj našich aplikací vyžaduje prostudování dokumentace zařízení, se kterým komunikujeme - ať už je to telefonní ústředna nebo multifunkční tiskárna. A protože tahle propojení jdou často hodně do hloubky, alespoň pasivní znalost angličtiny náš nový kolega určitě využije, tyhle informace obvykle v češtině k dispozici nejsou.

Hledáme někoho, komu to myslí, kdo bude chtít spolupracovat s ostatními kolegy v týmu a bude na něj spoleh. Ale také někoho, komu záleží na tom, aby jeho práce měla smysl. Aby lidé, kteří její výsledek používají, byli spokojení a pokud možno i nadšení, protože jim usnadní jejich práci.

Pokud si myslíte, že tohle je práce, kterou chcete dělat, napište nám, co umíte a co vás baví. Určitě se vám ozveme.