Stolní video komunikace

Pořádejte přímo od Vašeho pracovního stolu menší videokonference a monitorujte firemní prostory. Umožní Vám to nový stolní SIP telefon Panasonic KX-HDV430 se zabudovanou kamerou. Snadno a rychle budete moci pořádat video hovory, takže Vaše podnikání bude pružnější. Prostřednictvím videa mohou komunikovat až tři lidé. Přístroj je možné také propojit s IP kamerou a vzdáleně vizuálně monitorovat sledovaný prostor, což Vám umožní mít pod kontrolou nejrůznější situace a flexibilně předcházet kriminalitě či využít displej na telefonu pro interní řízení.

Nízké nároky na údržbu, snadná instalace a dlouhodobá spolehlivost znamenají, že tento pokročilý model zůstane hospodárným řešením, které se hodí jak do kanceláře, tak do domácího prostředí.

Další výhody:

  • Barevný dotykový panel TFT: model KX-HDV430 je vybaven 4,3″ barevným dotykovým LCD panelem s podsvícením, který disponuje čistým a ostrým obrazem a umožňuje snadnou a intuitivní obsluhu
  • Hlas v rozlišení HD: dodává se jako komplet s širokopásmovým HD zvukem, včetně plně duplexního hlasitého telefonu, potlačení akustického echa a zahlazení ztráty paketů. Tím se maximalizuje výkon širokopásmové komunikace, která je pak křišťálové čistá.

Více informací v PDF souboru: