Uvědomujeme si, že i jediný ztracený hovor či dokument může pro Vaši společnost znamenat velkou ztrátu. Náš kvalifikovaný tým techniků, skledem dostupné náhradní komponenty či celé systémy, dálkový dohled a správa i garance reakčního času Vám nabízí jistotu kvalitního servisního zázemí.

Standardně kvalitní servisní služby nabízíme jako součást každého STAND řešení. Se servisními smlouvami Garant a FlexiDoc budete moci navíc využívat proaktivní servis a nadstandardní služby:

Se servisní smlouvou STAND Garant budete využívat služeb na nadstandardní úrovni. Garantovaná rychlost servisního zásahu, dálkový dohled, okamžitá výměna vadných dílů v záruce za nové, prémiové softwarové funkce a pozáruční zapůjčení náhradních dílů po čas opravy za nové. Soustřeďte se na svoji vlastní činnost, bezproblémový chod komunikačního systému zajistíme my.

STAND FlexiDoc servis eliminuje Vaše starosti a snížuje náklady na servis strojů. Automatická komunikace Vaší multifunkce s dohledovým centrem STAND zajistí přenos odečtu počítadel, objednávky a dodávky spotřebního materiálu a v případě potřeby i vyslání servisního technika. Vy se budete moci soustředit jen na své skutečné úkoly a kompetence, na multifunkce nemusíte dohlížet, jsou dálkově monitorovány.