Přidávejte ke skenům metadata. Převádějte dokumenty do formátu Word nebo je nahrávejte do systému pro správu dokumentů. Nedovolte, aby byly naskenované firemní dokumenty zasílány mimo Vaši organizaci bez předchozího schválení. Skenujte stiskem tlačítka do e-mailu nebo své tiskové fronty. Vytvořte skenovací workflow jako součást efektivních vnitřních procesů Vaší organizace.

Tipy pro Vás

Proč Scan Management?

Nástroje scan managementu rozšíří Vaše skenovací možnosti o automatické odesílání naskenovaných dokumentů, monitoring skenování a autorizaci uživatele před skenováním. Záznamy o všech skenovacích operacích budou ukládány a později tak bude možné vytvářet reporty. Můžete skenovat do různých složek, e-mailu nebo své tiskové fronty. Naskenovaný dokument poté můžete uložit jako oblíbenou úlohu a tisknout jej příště přímo z terminálu multifunkce.

Skenovací workflow

Prostřednictvím webového rozhraní vytvořte skenovací workflow, které následně využívejte pro konkrétní zařízení, místa a uživatele. Můžete jej začlenit i do vnitřních procesů Vaší organizace, např. logistiky či fakturace. Před samotným skenováním můžete ke skenům přidávat metadata, jako například DIČ a celkovou částku u naskenovaných faktur, a tyto informace dále zpracovat k jiným účelům.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů