Má Vaše organizace více poboček a kanceláří? Spravujte své servery ve všech lokalitách z jednoho webového rozhraní. Identifikujte zdroje vysokých výdajů napříč celou svou společností. Pošlete úlohu do tisku v Londýně a vyzvedněte ji v New Yorku. Zajistěte si efektivní a spolehlivé tiskové služby díky automatickému rozložení zátěže a zastupitelnosti serveru.

Tipy pro Vás

Řízeno z jedné lokality

Jako IT správce z jediné webové stránky ovládejte celý systém. Měňte nastavení a vytvářejte detailní reporty. Buďte informován o aktuálním vytížení a všech operacích v rámci celého tiskového systému. Získejte účinný nástroj pro rychlou reakci na jakoukoliv situaci vzniklou kdekoliv v síti a zajištění fungování služeb.

Job Roaming

Zašlete úlohu k tisku v jedné lokalitě a vyzvedněte si ji kdekoliv v síti, bez geografického omezení. Informace o úloze jsou, v případě blízké lokality, ihned synchronizovány a připraveny na okamžité vyzvednutí nebo, v případě vzdálené lokality, staženy, jakmile se přihlásíte na terminálu.

Zajištění nepřetržitého provozu

V případě výpadku serveru nebo přerušení komunikace s centrálním serverem přebírá funkci ihned automaticky jiný server. Díky optimálnímu automatickému rozkládání zátěže mezi více serverů zvládá systém provoz milionu stran měsíčně.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů