Tipy pro Vás

Zabezpečení

Rozšiřte funkčnost vašeho tiskového prostředí pomocí systémových terminálů. Kromě možnosti zabezpečeného tisku Vám nabízí také např. přidávat úlohy do oblíbených, výběr projektového účtování pro Vaše tisky, kopie a skeny nebo podporu čtečky karet pro bezkontaktní autorizaci uživatelů.

Centrální řízení přístupových práv

Pohodlně určete, co mohou uživatelé provádět na základě svých pracovních povinností a na jakém místě. Oprávnění přístupu k zařízením můžete definovat s vysokým rozlišením. Včetně uživatelských práv na - kopírování, tisk, skenování, faxování, využití barev, ukládání dokumentů na discích multifunkčních zařízení, přístup k vestavěnému prohlížeči i tisk z USB paměti. Definujte typ ověření, kterým umožníte uživateli přístup k zařízení – ověřovací kartu, přihlašovací jméno nebo pohodlné ověření PINem. Nejvyšší stupeň bezpečnosti, nižší administrativní zátěž a rychlé uživatelské přihlášení nabízí biometrické údaje, které mohou být zakódovány a centrálně zabezpečeny v přídavné databázi.

  • Jako IT administrátor definujte najednou různé uživatelské role. Např.: skupinu manažerů, zaměstnanců, zaměstnanců s většími oprávněními, dočasných zaměstnanců atd. A potom tato oprávnění použijte podle potřeby na jednotlivé uživatele a skupiny. Můžete tak snadno a pohodlně spravovat různé úrovně přístupu k Vašim multifunkčním zařízením, definovat přístupová práva a povolené způsoby tisku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů