Tiskněte jednoduše na jakékoliv tiskárně ve Vaší společnosti. Tiskněte kdekoliv a kdykoliv – mimo kancelář, doma, na cestách. Zajistěte vysokou bezpečnost citlivých dokumentů. Sdílejte tiskové úlohy s asistenty nebo kolegy z oddělení. Zabraňte zbytečným nákladům na tisk. Oblíbené úlohy tiskněte jedním stisknutím tlačítka na panelu multifunkčního zařízení.

Tipy pro Vás

Tiskové fronty

Zvolte, zda dokument vytisknete přímo na předem určené tiskárně nebo jej uzamkněte až do okamžiku, kdy se autorizujete u tiskárny a vytiskněte na jakékoliv tiskárně ve Vaší společnosti. Tiskovou úlohu také můžete zaslat např. reklamnímu oddělení, kde ji bude moci vytisknout kdokoliv z tohoto oddělení.

Tisk bez opětovného odesílání z počítače

Přes webové rozhraní nebo na tiskárně pomocí terminálu vyberte úlohy, které chcete tisknout, procházejte již vytištěné úlohy a vyberte z nich, které chcete vytisknout znovu, případně přidejte často tištěné dokumenty do seznamu oblíbených úloh.

Tisk na základě pravidel

Nechejte Vašeho administrátora zadat podmínky pro zpracování jednotlivých úloh potřebným způsobem. Na základě zadaných pravidel pak změňte výslednou akci např. z jednostranného barevného tisku na oboustranný černobílý nebo úlohy obsahující mnoho stran směrujte na tiskárnu s nižší cenou za stranu.

Mobilní tisk

Tiskněte z a skenujte do Vašeho smartphonu nebo tabletu důležité dokumenty, které potřebujete mít kdykoliv po ruce. Dokument můžete vytisknout kdykoliv, i když nejste právě na svém pracovišti. Přímo tisknout můžete i webové stránky. Navíc získáváte snadný přístup k dokumentům uloženým v cloudových službách, které můžete tisknout nebo tam dokumenty naopak skenovat.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů