Víte, co Vaši zaměstnanci tisknou v pracovní době? Potřebujete zajistit víceúrovňové projektové účtování? Už nechcete zbytečně ztrácet čas neefektivní organizací Vaší práce? Získejte reporty a další automatizované služby jedním kliknutím myši. Analyzujte náklady podle jednotlivých uživatelů, nákladových středisek, projektů nebo oddělení. Minimalizujte prostoje zvýšenou spolehlivostí a dostupností Vašich výstupních zařízení.

Tipy pro Vás

Reporty dle potřeb

Mějte vždy při ruce přesný monitoring veškerého tisku, kopírování a skenování ve Vaší společnosti. Vyvářejte si specifické reporty přesně podle Vašich potřeb, nebo jednoduše využijte sadu standardních reportů dle uživatelů, oddělení či projektů.

Centrální správa

Získejte přehled o stavu a průběhu používání jednotlivých zařízení, řiďte a upravujte jejich nastavení centrálně. Šetřete čas, peníze a zvyšte efektivitu Vaší kanceláře nebo celé organizace. Organizujte svou práci efektivně a věnujte se jiným, důležitějším úkolům.

Víceúrovňové projektové účtování

Vytvořte si vlastní strukturu projektu a sledujte výstupy na všech úrovních jeho stromové struktury. Definujte přístupová práva podle jednotlivých projektů – při tisku nebo kopírování si pak uživatelé mohou vybrat jen přidělené projektové účtování.

Automatizované služby

Jako IT správce musíte zajistit trvalou dostupnost výstupních zařízení. Jako uživatel musíte pravidelně kontrolovat a doplňovat spotřební materiál. A konečně, jako administrativní pracovník jej musíte včas objednávat. Namísto práce s každým jednotlivým zařízením můžete dosáhnout efektivní správy všech zařízení centralizovanými nástroji.

  • Využijte automatický přenos odečtů počítadel, automatických objednávek a dodávek spotřebního materiálu a v případě potřeby i automatického vyslání servisního technika. Naše servisní centrum tak např. obdrží žádost o spotřební materiál přímo ze zařízení a může zajistit včasnou dodávku. Vy se tak můžete soustředit jen na své skutečné úkoly a kompetence, o tiskárny se nemusíte starat, protože jsou dálkově monitorovány.
  • Nedocházejte k zařízení jen proto, abyste upravili jeho nastavení. Všechna zařízení, rozmístěná po celém objektu, lze řídit z jediného centrálního bodu. Můžete např. na dálku korigovat špatné nastavení zásobníku papíru. Nastavení zařízení pomocí aplikace Vám také usnadní instalaci nových tiskáren, protože stávající nastavení lze často prostě přenést.

 

  • omezení zbytečných tisků
  • sledování a řízení nákladů na tisk
  • usnadnění rozúčtování nákladů
  • správa budgetů
  • škálovatelné cenově dostupné řešení
  • úspora času a zvýšení efektivity

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů