Kontrolujte tiskové výstupy a náklady. Víte, co Vaši zaměstnanci tisknou v pracovní době? Potřebujete zajistit víceúrovňové projektové účtování? Už nechcete zbytečně ztrácet čas neefektivní organizací Vaší práce? Získejte reporty a další automatizované služby jedním kliknutím myši. Analyzujte náklady podle jednotlivých uživatelů, nákladových středisek, projektů nebo oddělení. Minimalizujte prostoje zvýšenou spolehlivostí a dostupností Vašich výstupních zařízení.

Tiskněte produktivně a efektivně. Tiskněte na jakékoliv tiskárně ve Vaší společnosti. Tiskněte kdekoliv a kdykoliv – mimo kancelář, doma, na cestách. Zajistěte vysokou bezpečnost citlivých dokumentů. Sdílejte tiskové úlohy s asistenty nebo kolegy z oddělení. Zabraňte zbytečným nákladům na tisk. Oblíbené úlohy tiskněte jedním stisknutím tlačítka na panelu multifunkčního zařízení.

Využijte pokročilých vlastností skenování. Přidávejte ke skenům metadata. Převádějte dokumenty do formátu Word nebo je nahrávejte do systému ke správě dokumentů. Nedovolte, aby byly naskenované firemní dokumenty zasílány mimo Vaši organizaci bez předchozího schválení. Skenujte stiskem tlačítka do e-mailu nebo své tiskové fronty. Vytvořte skenovací workflow jako součást efektivních vnitřních procesů Vaší organizace.

Spravujte centrálně i rozsáhlé tiskového prostředí. Má Vaše organizace více poboček a kanceláří? Spravujte své servery ve všech lokalitách z jednoho webového rozhraní. Identifikujte zdroje vysokých výdajů napříč celou svou společností. Pošlete úlohu do tisku v Brně a vyzvedněte si ji v Praze. Zajistěte efektivní a spolehlivé tiskové služby díky automatickému rozložení zátěže a zastupitelnosti serveru.