Moderní polymerované tonery poskytují špičkové výsledky splňující i Vaše nejpřísnější požadavky. Umožní Vám tisknout profesionálně přímo ve Vaší kanceláři. Šetřete náklady i čas a zvyšte produktivitu Vaší práce. Získejte a udržte pozornost Vašich zákazníků prostřednictvím každodenní spolehlivé a rychlé tvorby profesionálních tiskovin.

Tipy pro Vás

Tiskněte na širší rozsah médií a zvyšte odolnost a trvanlivost výtisků

Nižší teplota, při které se polymerovaný toner zapéká, nejen že pomáhá šetřit energii, ale zvyšuje také rozsah materiálů, které tisková mechanika dokáže zpracovat. To umožňuje potisk štítků, obálek, lesklých papírů a papírů s vysokou gramáží. Výtisky jsou navíc odolnější a toner se z plochy papíru neodlupuje, papír tak lze složit bez degradace kvality tisku, to jistě oceníte například při tisku firemních brožur, které mají obvykle sklad v hřbetu.

Dokončujte všestranně a automaticky

Minimalizujte manuální práci při tisku Vašich dokumentů. Automatické dokončování každodenní kancelářské práce uspoří Váš čas a zaručí nejvyšší produktivitu i velmi působivé výsledné tiskoviny.

  • V rámci komplexních možností dokončování Vašich materiálů využijte např. 2-bodové sešívání finančních zpráv a příruček nebo napůl složené a v hřbetu sešité produktové brožury či firemní časopisy. Dvou nebo čtyř otvorové děrování připraví Vaše dokumenty pro založení a automatický dopisní sklad zase urychlí vkládání faktur nebo dopisů do obálek. Využijte také tisk na mix médií nebo částečně oboustranný tisk. Třiďte a strukturujte dokumenty odsazováním a umístěním kapitol na nový list.
  • Tiskněte snadno na profesionální úrovni přímo v kanceláři. Vysoká výstupní kvalita obrazu a doplnění stroje o finišer a brožovací modul Vám umožní omezit neefektivní externí tisk. Už nebudete například nuceni, z důvodu nízké ceny, tisknout ve vysokém nákladu, který zůstává nevyužitý, příp. vede k používání neaktuálních či příliš obecných informací.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů

Nejlepší kvalita obrazu

  • Proces polymerace, použitý při výrobě moderního toneru, vyrábí částečky toneru na bázi syntetické pryskyřice, které jsou podstatně menší a stejnorodější co do velkosti i tvaru (sféričnosti), zejména ve srovnání s konvenčním tonerem.
  • Drobné, rovnoměrně tvarované částice toneru zajistí vynikající kvalitu výstupního obrazu.
  • Výtisky mají jako břitva ostré hrany a linky, hladký povrch a jsou odolné, s bezkonkurenční barevnou stálostí.
  • Barevné spektrum tiskáren je díky hladší disperzi pigmentů širší. [/messagebox]

Přívětivost k životnímu prostředí

  • Celý výrobní proces polymerovaného toneru je uzpůsoben tak, aby byl šetrný k životnímu prostředí.
  • Suroviny na jeho výrobu obsahují například jako jednu ze složek biomasu, obnovitelný organický zdroj na rostlinné bázi, který neobsahuje fosilní paliva. Využití biomasy pomáhá snižovat emise oxidů.
  • Také spotřeba energie ve výrobě toneru je nižší. Při fixaci polymerovaného toneru je navíc zapotřebí nižší teploty a v důsledku toho dochází ke snížení elektrické spotřeby zařízení.
  • Plusem je také snadnější odstraňování toneru při recyklaci papíru. [/messagebox]