Zvětšete rozsah funkcí Vašich strojů pomocí snadné integrace softwarových aplikací a webového serveru. Objevte nové pracovní postupy ulehčující každodenní práci v kanceláři. Přizpůsobte si pružně například skenování, archivaci či správu zařízení nebo hladce integrujte multifunkci do již existujících softwarových a síťových struktur Vaší společnosti. Zjednodušte si uživatelské rozhraní, vytvořte konektory či aplikace ve stylu widgetů.

Proč integrovat aplikace?

Možnosti rozšiřování funkcionalit stroje

Každá jednotlivá aplikace dokáže nabídnout více funkcí a umožní pružnější přizpůsobení a personalizaci. Podstatné rozšíření můžete využít v šesti hlavních oblastech: autentizace, skenování do aplikací (např. archivace), vyžádaný tisk (follow-me), logování úloh, počítadel a nastavení. Rozšiřující aplikace jsou ve skutečnosti umístěny na externím serveru a neběží přímo na multifunkčním zařízení. Výpočetní výkon stroje ani zdroje RAM tak nejsou obětovány. Například, při práci procesorů náročných na zdroje, jako třeba OCR (Optical Character Recognition – rozpoznávání znaků) běží aplikace na externím serveru, neblokuje multifunkční zařízení a v konečném důsledku pomáhá uživatelům získat čas zkrácením čekacích dob.

Konfigurace panelu multifunkčního zařízení podle potřeb

Implementujte mnoho jednoduchých webových standardů, jako například jednodotykové ikony. Vytvářejte „lehké“ aplikace či například konektory pro Microsoft SharePoint, Google Apps nebo Evernote. Objevte novou úroveň přizpůsobení, přistupujte rychle k Vašim aplikacím pomocí dotykové obrazovky ovládacího panelu a integrovaného webového prohlížeče. Mějte kompletní programovou kontrolu nad funkcemi Vaší multifunkce prostřednictvím malých skriptovaných webových aplikací nevyžadujících externí server. Zefektivněte proces řízení dokumentů například díky možnosti tisknout nebo skenovat přímo ve spojení s platformou MS SharePoint nebo cloudovými službami Google či Evernote. Šiřte firemní informace prostřednictvím spořiče ovládacího displeje nebo přímo z panelu zařízení tiskněte užitečné papírové šablony, jako například notové osnovy nebo milimetrový papír.

Tipy pro Vás

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů