Získejte pozornost Vašich zákazníků tvorbou profesionálních tiskovin. Moderní polymerované tonery poskytují špičkové výsledky splňující i Vaše nejpřísnější požadavky. Umožní Vám tisknout profesionálně přímo ve Vaší kanceláři. Šetřete náklady i čas a zvyšte produktivitu Vaší práce. Získejte a udržte pozornost Vašich zákazníků prostřednictvím každodenní spolehlivé a rychlé tvorby profesionálních tiskovin.

Neztrácejte čas a užijte si komfort bez nepříjemných frustrací. Tiskněte rychle i velká množství dat, přitom jemně vylaďte a nastavte kvalitu tisku a to vše pohodlně pomocí individuálně přizpůsobeného ovladače. Díky výkonnému tiskovému řadiči si užijete komfort, který Vám umožní neztrácet čas, zlepšit produktivitu, zvýšit spokojenost a eliminovat nepříjemné frustrace.

Objevte nové pracovní postupy ulehčující každodenní práci v kanceláři. Zvětšete rozsah funkcí Vašich strojů pomocí snadné integrace softwarových aplikací a webového serveru.  Přizpůsobte si pružně například skenování, archivaci či správu zařízení nebo hladce integrujte multifunkci do již existujících softwarových a síťových struktur Vaší společnosti. Zjednodušte si uživatelské rozhraní, vytvořte konektory či aplikace ve stylu widgetů.

Ať máte velkou nebo malou kancelář, firmu, oddělení či centrálu, nabízíme Vám komplexní řešení pro tvorbu, kopírování, šíření a sdílení dokumentů. Stroje jsou cenově dostupné a nabízejí vynikající poměr cena/výkon. Víme, že každé nové zařízení musí jít dokonale a jednoduše integrovat do Vašeho stávajícího nastavení sítě. Zařízení můžete snadno kombinovat podle rychlostí tisku, formátů A4 a A3 či barevného a černobílého tisku. Tisk, kopírování, skenování a faxování jsou integrovány do komplexních komunikačních postupů, které Vám umožní správu, distribuci i archivaci dokumentů. Vybírejte od kompaktních modelů po vysoce produktivní centrální zařízení pro celé oddělení.

STAND FlexiDoc servis zajistí va Vaší společnosti tisk bez starostí a sníží náklady na servis strojů. Komunikace Vaší multifunkce s dohledovým centrem STAND zabezpečí automatický přenos odečtu počítadel, objednávky a dodávky spotřebního materiálu a v případě potřeby i vyslání servisního technika. Vy se budete moci soustředit jen na své skutečné úkoly a kompetence, na multifunkce nemusíte dohlížet, jsou dálkově monitorovány.

Poradíme Vám s firemním tiskovým řešením. Napište nám ;-)

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů